•  
  •  
  •  
  •  

Aktuálně z obce

Rozvoz obědů z TKS Kunovice

5. 5. 2020 13:09

Společnost Technické a komunální služby Kunovice, provozovna gastro závodní stravování, která se zabývá výrobou hotových jídel, minutek, teplých a studených pokrmů, uzenářských výrobků, občerstvení na rauty, narozeniny, firemní večírky apod. si Vám dovolují oznámit, že od ledna 2020 začali se zavážením obědů do našeho regionu. Na výběr je každý den 7 obědů v ceně od 60,–Kč a v ceně je již polévka a rozvoz. K základní nabídce dodáváme i diety jako např. laktoza, bezlepek, diabet apod. Za uvedenou částku obdržíte každý den čerstvě navařenou velkou porci oběda. Pokud nemáte čas každý den vařit, nebo chcete jen ochutnat něco jiného, obraťte se s jistotou na Společnost Technické a komunální služby Kunovice, provozovna gastro závodní stravování. Dodáváme v jídlonosičích, gastro krabičkách, nebo větší objednávky v gastro nádobách. Při větším odběru zajistíme i výdej stravy. Objednávky lze zasílat telefonicky, písemně, nebo přes internetové stránky. Vaše spokojenost a plný žaludek je náš cíl. Kontaktní údaje jsou: vedoucí kuchyně p. Vaculík tel: 775 109 932, E-mail: tksjidelna@seznam.cz nebo internetové stránky: www.tkskunovice-gastro.cz

Denní menu restaurací Platí pro: Celou obec Vytvořil: Hana Lapšanská

Upozornění jezdcům na koních

12. 5. 2020 14:20

Obecní úřad oznamuje, že se množí stížnosti, kdy jezdci na koních znečišťují veřejná prostranství. Žádáme tímto osoby, kterých se to týká, aby po sobě uklízeli a vyvarovali se tak zbytečným nepříjemnostem.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec Vytvořil: Hana Lapšanská
Přílohy k hlášení
hnůj.jpg Stáhnout

Omezení provozu v podjezdu pod tratí ve Veselí nad Moravou

13. 5. 2020 7:10

Termín omezení provozu: od 1.7.2020 do 15.9.2020

Služby Města Veselí nad Moravou budou ve Veselí nad Moravou u silnice I/54 v podjezdu pod železniční tratí provádět opravu chodníku, dešťové kanalizace, opěrné zdi a zábradlí. Současně zde bude provedena výměna plynovodního potrubí. Z těchto důvodů bude provoz v podjezdu pod tratí omezen. Omezení bude spočívat v převedení dopravy do jednoho jízdního pruhu a řízení provozu světelnou signalizací. Vzhledem k blízkosti kruhového objezdu a křižovatky lze v exponovaných časech předpokládat tvorbu kolon. Tímto Vás žádáme, abyste, pokud to bude možné, využívali železniční přejezd na sídl. Hutník a dále pokračovali po ulici Padělek nebo Břestek. V ul. Na Drahách bude z důvodu provádění stavebních prací průjezd zakázán. K využití je rovněž průjezd přes železárny směrem na Zarazice. Průchod pod mostem pro pěší bude v uvedenou dobu zcela vyloučen, k využití bude podchod pod tratí u Kauflandu.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec Vytvořil: Hana Lapšanská
Přílohy k hlášení
podjezd.png Stáhnout

Omezení provozu - křižovatka v Uherském Ostrohu

13. 5. 2020 9:47

Z důvodu opravy stoky v prostorách okolí křižovatky v Uherském Ostrohu bude v termínech od 8.6. – 21.6.2020 a 7.7.-10.7.2020 omezen provoz . Na silnici I/71 směr do Blatnice bude zákaz vjezdu. Směr od Blatnice bude provoz jednosměrný.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec Vytvořil: Hana Lapšanská
Přílohy k hlášení
krizovatka-uhostroh_1.jpg Stáhnout

Velkoplošná deratizace obce.

18. 5. 2020 8:21

Oznamujeme občanům, že ve dnech 27.května, 2.června a 10.června 2020 bude prováděna velkoplošná deratizace obce Blatnička. Akci zabezpečuje firma Deratex, spol. s r. o. se sídlem ve Zlíně, která provede ošetření kanalizační sítě, veřejných ploch a vybraných objektů. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobný výskyt hlodavců i v okolí obytných domů a hospodářských staveních, vyzýváme občany ke spolupráci, při vyhledávání pobytu hlodavců. Pokud to situace vyžaduje, obraťte se přímo na pracovníky jmenované firmy, anebo nahlaste své požadavky na úřadovnu, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec Vytvořil: Hana Lapšanská
Přílohy k hlášení
Upozornění - Blatnička.pdf Stáhnout

Aplikace pro chytré telefony

Doporučujeme stáhnout ZDARMA do svého mobilního telefonu aplikaci. Budete mít vždy aktuální informace u sebe.

Buďte neustále v obraze!

Mějte přehled o tom, co se děje v okolí.

Obec Blatnička

Telefon: +420 518 331 522
Mobil: +420 777 762 433
E-mail: podatelna@obecblatnicka.cz
IČO: 00488518
Adresa: Blatnička 163
696 71 Blatnice pod Sv. Ant.
Oficiální stránky: http://www.obecblatnicka.cz

Úřední hodiny

Pondělí
6.30 – 15:00

Úterý
6.30 – 15:00

Středa
6.30 – 15:00

Čtvrtek
6.30 – 17:00

Pátek
6.30 – 13:00

Kontaktní formulář

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací.
  Prosím čekejte...